Оглас од претпријатие Објавени: септ. 03 2023 04:22

SE PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO OHRID

ЕУР

Објавени: септ. 03 04:22
Прегледи: 98
Stanot se naoga na Turisticna br. 2 ,potocno vo zgradata do KAM MARKET na Turisticka. Se naoga na 6 kat vo zgrada so lift. Ne e posleden kat. Izvodreden moderen rasored, kade se e racionalno iiskoristeno, i ekskluzivno utedeno. Ima kujna,dnevna,spalna.banja,hodnik, balkon.
Se prodava namesten.
Cenata e fiksna.
Vredi da se vidi
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации