Оглас од претпријатие Објавени: авг. 23 2023 11:44

SE PRODAVA NOVOGRADBA VO OHRID 1200 E m2

ЕУР

Објавени: авг. 23 11:44
Прегледи: 56
Stanot e novogradba. Se naoga vo naselba Hristo Uzunov kaj Hostel Bela. Se naoga na 3-ti kat, ima imoten list, juzna orientacija.Stanot se sostoi:
- hodnik
-dnevna so terpezarija i kujna
-2 spalni
- banja
- balkon
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации