Оглас од претпријатие Објавени: септ. 25 2023 05:45

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NA OHRID

ЕУР

Објавени: септ. 25 05:45
Прегледи: 35
Stanot e prizemje. Ima 3 spalni,terpezarija i kujna ,banja,balkon.
Se naoga pozadi Slkalestata zgrada. Odlicen za invsticija, za izdavanje kako i za ziveenje.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации