Оглас од претпријатие Објавени: окт. 03 2023 01:11

Se prodava stan vo Ohrid od 55m2

ЕУР

Објавени: окт. 03 01:11
Прегледи: 2
Се продава стан од 55м2 во Охрид, Св.Стефан, до фудбалското игралиште под Аквалина.
Станот располага со дневна просторија, кујна и трпезарија, спална соба, бања и тераса.

Апартманот гледа кон заливот и езерото.

Продажна цена: 2200 евра ( апартмански тип со 18% ддв) +1% агенциска провизија

За повеќе информации исконтактирајте не на 075923242
Опис на линк

GLOBAL PROPERTY

ГЛОБАЛ ПРОПЕРТИ 
КОМПАНИЈА ЗА ПРОДАЖБА НА НЕДВИЖНОСТИ.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ГЛОБАЛ ПРОПЕРТИ 
КОМПАНИЈА ЗА ПРОДАЖБА НА НЕДВИЖНОСТИ.
Pandil Siskov 075923242 https://www.globalproperty.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации