Објавени: септ. 07 2023 08:49

Se prodava stan vo strog centar na Ohrid

ЕУР

Објавени: септ. 07 08:49
Прегледи: 5
Se prodava stan vo strog centar na Ohrid do Ohridska banka. Vo gradata nova skalesta (kifla)
Stanot e na shesti (6) kat so lift vo odlicna sostoiba so povrsina od 65 m2
raspolaga so ubava dnevna soba, trpezarija, kujna, spalna, toalet, hodnik, golema terasa, ostava. Za po detalni informazii na
078640873
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
078640873

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации