Оглас од претпријатие Објавени: септ. 14 2023 08:13

se prodava stan

ЕУР

Објавени: септ. 14 08:13
Прегледи: 17
Шифра Б 114/6
Се продава стан со вкупна површина 67м² - со распоред - дневна со трпезарија,посебна кујна,ходник,тераса,купатило,спална соба.Станот поседува подрумски простор со површина 2м²
Кат - 2
Станот се наоѓа во наслеба Христо Узунов.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации