Објавени: септ. 20 2023 08:31

Stan vo strog centar na Ohrid

Објавени: септ. 20 08:31
Прегледи: 8
Se prodava stan vo strog centar na Ohrid do Ohridska banka. Vo zgradata nova skalesta (kifla) Stanot e na shesti (6) kat so lift vo odlicna sostojba so povrsina od 65 m2 raspolaga so ubava dnevna soba, trpezarija, kujna, spalna, toalet, hodnik, golema terasa, ostava. Za po detalni informazii na 078640873
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
078640873

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации