Објавени: мар. 22 2017 08:32

Stan Dupleks

ЕУР

Објавени: мар. 22 08:32
Прегледи: 4
Se prodava Dubleks stan vo caır Krste Arsenov. Orijentatcijata juzno strana.Stanot ima dobar raspored so 5 spalno edna golema dnevna soba,dve kupatilo, opremena kujna. Stanot 143 m2. Prekrasno lokatsija. Poseduva dva balkona. Ednostavno vredi da se pogledna. Sopstveno grenje,lift.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
076231330

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации