Објавени: јул. 23 2017 10:45

STAN 39M2 VO GORCE PETROV

Објавени: јул. 23 10:45
Прегледи: 3
Се продава еднособен стан,39м2 во Ѓорче Петров.Станот има две соби, добро сочуван,делумно реновиран, на четврти кат (не е последен спрат) ,во зградата нема лифт.Станот се наоѓа во зградата што е спроти салонот за мебел Дома Мебел.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3
070632445

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации