Објавени: мај 04 2020 12:59

Novogradba 61m2 3 kat lift OU Krume Kepevski

Објавени: мај 04 12:59
Прегледи: 2
станот е новоградба, на трети кат со две спални соби, дневна, кујна посебна и купатило, 59м3 дтснбена површина и 2м2 балкон, вселив Јули 2020год


инфо: Весна 079/333-103
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
079333103

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации