Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2023 03:02

Dvosobni i trosobni stanovi vo Karpos i Taftalidze

Објавени: ноем. 28 03:02
Прегледи: 318
FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk

37459-KARPOS 4-kaj OU Petar Pop Arsov, 62 m2, 2-soben, na 3 kat, stanot e renoviran 2010 g, cena - 75.000 evra

37255-KARPOS 4-57 m2, 3-soben, nna 3 kat, delumno renoviran, cena - 75.625 e

37228-KARPOS 4-kulite kaj mostot Obedineti Nacii, 49 m2, 2-soben, na 1 kat, odrzan, cena - 61.000 e

37144-KARPOS 4-kaj OU Petar Pop Arsov, 72 m2, 2-soben, na 2 kat, renoviran, cena - 85.000 evra

35730-TAFTALIDZE 1-kaj gimnazijata Gjorgji Dimitrov, 46 m2, 2-soben, na prizemje so 20 m2 dvor, 2007 gg, se prodava namesten, cena - 85.000 evra so platena agenciska provizija

35105-TAFTALIDZE 2-na posledna 24-ka, 77 m2, 3-soben, ne e renoviran, cena - 80.000 evra

34637-KARPOS 1-kaj centar za stranski jazici, 53 m2, 2-soben, 2005 gg, cena - 83.000 evra

Kontaktirajte ne na: 3082-515
Mob: 078/404-900

Za poopsirna ponuda na nedviznosti za prodazba posetete ja prodavnicata na FLOKS-kliknete desno!
Опис на линк

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките  со кои имаме склучено Договори  и одлична соработка.
Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство.
Ние Ви нудиме во секој момент  ажурирана база на податоци на интернет.
Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. 
Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... 

Контактирајте не на: 
3082-515,  
или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908
www.floks.com.mk
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките  со кои имаме склучено Договори  и одлична соработка.
Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство.
Ние Ви нудиме во секој момент  ажурирана база на податоци на интернет.
Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. 
Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... 

Контактирајте не на: 
3082-515,  
или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908
www.floks.com.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации