Објавени: мај 04 2015 10:10

HIT - EKSKLUZIVNI STANOVI ZA IZNAJMUVANJE/PRODAZBA

ЕУР

Објавени: мај 04 10:10
Прегледи: 12
AGENCIJA HIT NUDI:

ZA IZNAJMUVANJE:
-D.MALO 55M2 3S PRAZ. 220E
-D.MALO DUKAN 28+21M2 DOG
-CENTAR 25M2 GARS. NAM 190E
-KOZLE 78M2 3S SUPER 350E
-CENTAR 105M2 3S SUPER 350E
-KAPISTEC 100M2 3S NAM 300E
-K.VODA 65M2 2S NAM 200E
-K.VODA 50M2 2S NOV 180E
-AERODROM 75M2 3S NAM 250E
-MICURIN 62M2 2S PRAZ 180E


ZA PRODAVANJE:
-CENTAR 21M2 GARS. SUT. 17000E
-CENTAR 50+125 DEL.PR. NOV 79000E
-CENTAR 105M2 MAGACIN NOV 32000E
-K.VODA 37M2 4K 2S 42000E
-AERODROM 55M2 8K 2S 55000E
-D.MALO 36M2 4K NOV 52000E
-KAPISTEC 65M2 5K 2S 65000E
-KARPOS 2 45M2 3K REN 48000E

JAVETE SE DA PRONAJDEME STO E TOA STO VAS VI ODGOVARA
025211071 071354619
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12
071354619

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации