Објавени: јан. 30 2015 06:57

Komplet renoviran stan K Voda Kimeks

ЕУР

Објавени: јан. 30 06:57
Прегледи: 3
Агенција за недвижности Кимекс продава стан во Кисела Вода, во близина на Техничкиот преглед.

Станот има 46 м2, две спални соби од кои едната е адаптирана, комплет реновиран, правен за своја душа.

На 5 кат, со лифт и парно греење, гледа на исток, има убав чист поглед пред самата зграда.

Цена: 46,000 Евра

Шифра: 9521

Тел за контакт: 3223-247 070/289-776 076/462-762
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3
3212173

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации