Оглас од претпријатие Објавени: мар. 28 2016 06:14

KOMPLET RENOVIRAN STAN OD 60m2 VO TAFTALIDZE

Објавени: мар. 28 06:14
Прегледи: 13
Se prodava stan vo Taftalidze- kompletno e renoviran
na nizok kat 60 m2
Cena po dogovor

072-213-787
075-366-508
Опис на линк

AKVARIUS

PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации