Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 20 2023 10:35

Stan vo Gjorce Petrov 59m2 so 1 spalna

ЕУР

Објавени: ноем. 20 10:35
Прегледи: 18
Се продава стан во Ѓорче Петров кај салонот Натуци 50м2 со две тераси + 9м2 на 2/4 кат без лифт и парно,дневна ,кујна,терпезарија,1 спална.
-ориентација с/ј
-подрум 9м2
Шифра 24546
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации