Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 20 2023 11:56

Stan vo Madzar Maalo 59m2 so 2 spalni vo izgradba

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 20 11:56
Прегледи: 1
Се продава стан во Центар - Маџар Маало спроти Веро Џамбо 59м2 со тераса на 2/6 кат со лифт и сопствено парно + клима,2 спални соби.
-ориентација ј/з
-со незадолжително подземно паркинг место 13м2 + 6,500 евра
-во градба - готов 11.2024 година
Цена 1650 е/м2
Шифра 24560
za pogolema ponuda na stanovi posetete ja nasata web strana www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации