Оглас од претпријатие Објавени: мар. 19 2021 10:11

Stan vo Taftalidze 2 od 91m2

ЕУР

Објавени: мар. 19 10:11
Прегледи: 4
Se prodava luksuzen stan vo Taftalidze 2
Stanot e so dve spalni sobi,dnevna so trpezarija,kujna,kupatilo i banja
Stanot e kompletno opremen
Vnatresna povrsina 91m2
Ima sopstven dvor od 45m2
Cena 120000evra
E555/90
070794009
070375210
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации