Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara stan vo Ohrid za period od 3 meseci

Се бара за изнајмување од: Andrijana 18 апр. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Барам гарсониера или стан во Охрид под закуп за период од 3 месеци (1 јуни до 31 август). Преферирана локација покрај кејот. Плаќање на цела сума однапред.

Andrijana
075460704
Leaflet
Кон почеток