Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara za iznajmuvanje mal stan vo Ohrid

Се бара за изнајмување од: Сања 09 авг. 23:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Барам целосно опремен мал стан за двајца во центарот на Охрид од 1-ви Септември за еден месец, а може и повеќе, за 150 или максимум 200 евра со вклучени сметки. Контакт на Вибер порака 071 686 928
Сања
Leaflet
Кон почеток