Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Itno se bara gasonierka za student ili mal stan

0 МКД

Се бара за изнајмување од: b3jto 02 окт. 14:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Itno se bara gasonierka ili mal stan za student u okolina na mavrovka ili bit pazar ke ni odgovara poise, tolku pomala tolku poubavo za da ima pomalce trosoci , nema da bide celo vreme tamu , ama redovna kiria ke plati moze i dogovor da napraite

075787776 .
b3jto
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации