Македонски | Shqip | English |

Se bara ednosoben stan/garsoniera

Се бара за изнајмување од: ivana 27 јан. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Se bara ednosoben stan/garsoniera za edno lice vo centar, aerodrom, kisela voda, karpos so cena od maksimum 110 eur info na 078206684
Нема посетени огласи
Кон почеток