Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara stan za iznajmuvanje

0 МКД

Се бара за изнајмување од: Јуле 16 септ. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара стан (нова градба и парно) СО 2 СПАЛНИ за изнајмување во Скопје (локација исклучиво во Центар, Кисела Вода, зад Рамстор) за двајца/ сериозни вработени и непушачи... БЕЗ АГЕНЦИИ... Без телефонски јавувања.. Заинтересираните да не контактираат и остават телефонски броеви (и слики од станот) на [email protected] ...
Јуле
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации