Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram stan za iznajmuvanje za familija

0 МКД

Се бара за изнајмување од: Викторија 05 септ. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара фамилјарен стан за изнајмување на подолг временски период по можност празен или полунаместен, со 2 спални, а задолжително централно греење. До 180 еу. Исклучиво во Автокоманда. За од месец ноември.
Викторија
076999390
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации