Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara prazen stan ili baraka za iznajmuvanje

Се бара за изнајмување од: Igor 17 мај 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Итно се бара празен стан за изнајмување, или пак барака (спрат од куќа) за подолг период.
Цена 100 еу.
тел. 078/ 43 70 63
Кон почеток