Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ЛЕВЕЛ 7 СЕ БАРА ПРАЗЕН СТАН ОД 30m2 50m2

Оглас од претпријатие Се бара за изнајмување од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 19 фев. 20:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
078433337
Leaflet
Бараме стан за канцелариски простор за изнајмување за подолг период:

👉 Големина на простор: 30м²-50м² -1 или 2 простории + кујна и тоалет/ бања
👉 Намена: стан за канцеларија
👉 Катност: Приземје до 3-кат
👉 Состојба: празен (предност со кујнски елементи)
🅿️ Паркинг - по можност

🏢 Посакувани локации:
👉Приоритетна локација:
Центар - (Буњаковец-Универзална - Д. Маало)

👉 Во предвид може да биде - Тафалиџе 1 - од Рузвелтова до Настел (околу Млечен)

📑 - Период на изнајмување: мин. 3 години

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
078433337
Leaflet
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2 200 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ПОЗАДИ РАМСТОР - 72м² 300 ЕУР
 ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО Д. МААЛО -
ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН КАЈ МИДА - 60м² + ПАРКИНГ 76 000 ЕУР
Кон почеток