Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara STAN i DELOVEN PROSTOR itno

0 МКД

Се бара за изнајмување од: Tamara 26 мај 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Baram stan ( do 200€) ,podpisuvam dogovor najmalku 2 godini ..lokacija:od centar do karpos 4
Ke ziveam sama !
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации