Објавени: септ. 01 2015 01:56

Izdavam kompletno namesten stan na 1m do fakultet

МКД

/ месечно
Објавени: септ. 01 01:56
Прегледи: 91
Izdavam kompletno namesten stan so dve spalni sobi ,dneven prestoj kujna golemo kupatilo i posebno vc vo gradceto Pejton za stranci ili za kratok prestojStanot se naoga na prv sprat na odalecenost od 1 minutas od pravniot fakultet,2 minuti do Biotehnickiot fakultet ,a 5 minuti do tehnicki fakultet na 5 minuti do hotel Epinal i gradsko setaliste.Ima klima ,kabelska i internet Sloboden od 01 septemvri 2015 godina do 01.oktomvri 2015 g. znaci samo eden mesec.cena po dogovor
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации