Објавени: авг. 12 2015 12:27

Se izdava stan za studenti vo Nova Bitola

Објавени: авг. 12 12:27
Прегледи: 64
Се издава стан за студенти комплетно опремен.
Локација Нова Битола во близина на Веро.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации