Оглас од претпријатие Објавени: јун. 18 2022 09:48

Centar se izdava opremen stan sloboden od 08.06.2022

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 18 09:48
Прегледи: 739
најстрог центар, за 350 евра месечна кирија, слободен од 08.06.2022, се издава комплетно опремен стан со 1 спална соба за 2-3 месеци, (за најмалку 1 година, месечната закупнина е 250 евра).
информации во агенцијата стрелец битола, секој работен ден од 8,30 до 13,30 и попладне од 17 до 19,30, во сабота од 8,30 до 13 или на www.strelecnedviznosti.mк 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 или на facebook agencija za nedviznosti strelec bitola
Опис на линк

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија. 
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија. 

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации