Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM NOV STAN VO NOVA ZGRADA VO CENTAR

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM" 03 фев. 18:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
SE IZDAVA PRAZEN STAN OD 55M2 NA ISTOK 100 EUR
NOVA KUKA TEMELNO RENOVIRANA 35 000 EUR
IZDAVAM DUKAN SO PARNO VIDEO KAMERA ALARM 750 EUR
KUKA VO BRUSNICKA NE E LEPENKA NA TRI SPRATA 100 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Локација
Битола
ИЗДАВАМ НОВ СТАН ВО НОВА ЗГРАДА ВО ЦЕНТАР НА 1-ВИ СПРАТ, СО ДВЕ СПАЛНИ НАМЕСТЕН ЛУКСУЗНО, СО ДВЕ КЛИМИ.
ЦЕНАТА ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ Е 600 ЕВРА , А ЗА МИНИМУМ 3 МЕСЕЦИ Е 500 ЕВРА
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
Agencija za nedviznosti " Siguren Dom" posreduva so kupoprodazba na nedvizen imot i izdavanje
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
076441335
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
POSTARA KUKA VO CENTAR SO MOZNOST ZA NOVA GRADBA 40 000 EUR
IZDAVAM NAMESTEN STAN OD 40m2 SO 1 SPALNA 100 EUR
SE IZDAVAAT STANOVI VO BITOLA -
KUKA VO NASELBA USICI  NA 2 SPRATA -
Кон почеток