Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Милевски 30 ноем. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Се издава нов и луксузно опремен стан во строгиот центар на градот, непосредно до градскиот часовник и Широк сокак. Станот располага со голема и светла дневна соба (клима уред, LED TV, Wi-Fi интернет) со трпезарија, комплетно опремена кујна (машина за садови), бања (машина за перење), 2 спални соби и голема тераса. За пократок престој цената изнесува 20 евра/ден.
Милевски
 
076/470-690, 075/791-056
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации