Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava nenamesten stan na prvi sprat Atpazar

100 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ljubica 22 ноем. 17:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Локација
Битола
Se izdava nenamesten stan 60m2 vo zgradata nasproti selskata avtobuska stanica vo Bitola, AT PAZAR
Ljubica
070307893
Leaflet
Кон почеток