Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava nov kompletno opremen stan Bela Cesma

0 МКД

Се изнајмува од: Maya Mladenovska 15 септ. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Се издава нов комплетно опремен стан за странци во Битола кај сомунот.
100m до пазарот,
Станот располага со: балкон, wi fi , кабловска телевизија
Тел за контакт 076861815
Maya Mladenovska
076861815
Leaflet
Кон почеток