Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava opremen stan za stranci

0 ЕУР

Се изнајмува од: Bozhica Денес 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Се издава комплетно опремен стан во областа на 9ти спрат со лифт кој е оддалечен 5 - 10 минути од центар. Во склоп на зградата има маркети,аптека, пекара, игротека и се што ви е потребно. Цена по договор плус тековни трошоци и истата зависи од времетраењето на престојот. Вреди да
се види.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации