Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan pod kirija

0 МКД

Се изнајмува од: Mihajlo Вчера 00:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Se izdava stan pod kirija celosno namesten na ul. Kliment Ohridski Bitola cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток