Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo centarot na gradot BITOLA

Се изнајмува од: Milica 26 јан. 23:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Se izdava stan vo strogiot centar na gradot vednas pozadi saat kulata vo Bitola. Za podetalni informacii javete se na 072226186
Leaflet
Кон почеток