Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава стан во центарот на градот(Хотел Епинал)

0 МКД

Се изнајмува од: Dimitar Popovski 21 ноем. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Се издава реновиран стан на 5 ти спрат во зграда со лифт , во строгиот центар на градот кај Хотел Епинал. За подетални информации јавете се на 075542555 Димитар
Dimitar Popovski
38975542555
Leaflet
Кон почеток