Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo nova Bitola na idealna lokacija

0 ЕУР

Се изнајмува од: Kаролина 22 ноем. 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Stanot e renoviran i kompletno opremen.
Kаролина
078303964
Leaflet
Кон почеток