Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan za studenti

0 МКД

Се изнајмува од: Васил 22 ноем. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Битола
Stanot e vo strogiot centar na 50 metri od glavniot pazar
Васил
074202612
Leaflet
Кон почеток