Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava trosoben stan Dovledzik

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Margarita 19 ноем. 09:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
ИЗДАВАМ ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН, 74 КВАДРАТИ, ДОВЛЕЏИК, БИТОЛА. КУЈНА, ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, КУПАТИЛО, ЗАГРАДЕНА И ИЗОЛИРАНА ТЕРАСА КОЈА МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ КАКО РАБОТНА СОБА, ПРЕТСОБЈЕ, МАЛА ПОМОШНА ПРОСТОРИЈА, ПОДРУМ, ПАРКИНГ МЕСТО. СЕДМИ КАТ, СЕВЕРО-ИСТОЧНА ЕКСПОЗИЦИЈА, НОВОИЗГРАДЕНА ЗГРАДА, ЛИФТ. СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА (КОТЕЛ СО РАДИЈАТОРИ).
ЦЕНА 150 ЕВРА ПЛУС МЕСЕЧНИТЕ ТРОШОЦИ.
МАРГАРИТА 077 544 792
Margarita
077544792
Leaflet
Кон почеток