Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се изнајмува стан кај Болницата

0 МКД

Се изнајмува од: Stefa 03 окт. 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Наместен стан кај Болницата,на втор спрат,север-југ.
Цена по договор.
Контакт: 077804347(Стефа)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации