Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan od 40m2 vo Bitola

Се изнајмува од: vlade 07 јун. 10:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: Smilevski kongres
Површина: 40 m2
Локација: Битола
se iznajmuva namesten stan za stranci
Нема посетени огласи
Кон почеток