Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Bitola

0 МКД

Се изнајмува од: Stefanija Вчера 21:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Станот се наоѓа на преубава мирна локација во централно градско подрачје во Битола, на ул" Солунска" бр. 105.
Самиот објект е позициониран на идеална ориентација исток-југ-запад, со прекрасен поглед кон Пелистер.

Станот е со површина од 70м2, располага со функционален простор дневна, трпезарија, кујна , две спални соби, бања и две тераси.

Станот е комплетно опремен со мебел и комплетна покуќнина, има приклучок (кабловска и интернет), исто така има обезбедено 1 паркинг место.

Станот е слободен од 24.07.2019 година.

Дефинирањето на цената зависи од временскиот период на изнајмување.
Stefanija
070395860
Leaflet
Кон почеток