Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Bitola

Се изнајмува од: Стан 31 јан. 23:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
Комплетно наместен и опремен стан со реновирана бања тераса и сопствена гаража на екстра локација до "ВЕРО" во Битола.Само за сериозни и одговорни подстанари со редовно плакање на сметки.Може и странци!
Информации на телефон 078 257 350
Стан
078257350
Leaflet
Кон почеток