Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Bitola

0 МКД

Се изнајмува од: Киклевски Петар Вчера 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Се издава двособен стан со одлична локација, во строгиот центар на градот, во зграда Обител.
Киклевски Петар
070871700
Leaflet
Кон почеток