Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Милевски 30 ноем. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Се издава стан во центарот на градот, непосредно до Широк сокак и хотел Епинал. Станот располага со дневна соба (ТВ) со трпезарија, кујна, бања (машина за перење), спална соба и балкон. За пократок престој цената изнесува 15 евра/ден.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации