Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo strog centar vo Bitola

Се изнајмува од: Вера 04 мар. 01:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Се издава нов трособен стан во строг центар на Битола, со две одвоени спални, комплетно наместен и опремен...
Цена - 300 евра


Вера
071871213
Кон почеток