Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava namesten stan vo centarot na Gevgеlija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Девомак 24 септ. 09:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se izdava namesten stan vo centarot na Gevgelija

Kompletno opremen

Na prizemje

Vo zgrada so video nadzor i parking

Dnevna ,detska i spalna soba

65 m2
Девомак
070218856
Leaflet

Девомак

2 Огласи во продавницата
Novi stanovi vo Gevgelija 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации