Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава стан под ќирија во Гевгелија

0 МКД

Се изнајмува од: Zan 24 окт. 18:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан под ќирија во Гевгелија, за повеќе информации јавете се на телефонскиот број : 071 205 548
Leaflet
Кон почеток