Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Gevgelija opremen

140 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: risto 26 фев. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
se izdava stan opremen 140 evra
Leaflet
Кон почеток